PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره پس انداز زن

bavaran
2013_08_31, 03:30 PM
سلام
زنی که هیچ درآمد شخصی ندارد بلکه تمام پس اندازش از خرجی و پولی است که شوهرش به او میدهد . پس اندازی که دارد میتواند بدون اجازه شوهرش به کسی ببخشد یا قرض دهد؟

سحر
2013_09_01, 10:09 AM
سلام عزیز به نظرم میتواند پس اندازش را ببخشد. مگر این که همسرش به او گفته باشد این پول را برای ایشان پس انداز کند.

bavaran
2013_09_01, 12:11 PM
سلام عزیز به نظرم میتواند پس اندازش را ببخشد. مگر این که همسرش به او گفته باشد این پول را برای ایشان پس انداز کند.

جواب مستند است؟

سحر
2013_09_01, 12:15 PM
من از نظر و دیدگاه خودم گفتم.
البته باید دید نظر بزرگواران مانند جناب معمار و خود شما چیست؟

bavaran
2013_09_01, 12:17 PM
اگر میدانستم که اقدام به ایجاد تایپیک نمیکردم. این مسئله برام شبهه ناک شده.
منتظر پاسخ جناب معمار می مانیم

سحر
2013_09_01, 12:19 PM
امیدوارم که پاسخ صحیح سؤال را دریافت کنید و مشکلتان حل شود عزیز.

معمار
2013_09_02, 12:53 AM
سلام
زنی که هیچ درآمد شخصی ندارد بلکه تمام پس اندازش از خرجی و پولی است که شوهرش به او میدهد . پس اندازی که دارد میتواند بدون اجازه شوهرش به کسی ببخشد یا قرض دهد؟

سلام بر شما

اگر شوهر آن مال را به او ببخشد,به طوری که واقعا مال خودش شود,در این صورت اذن لازم نیست می تواند بدون اذن او مال را ببخشد یا قرض دهد

چند نکته:

اگر شوهر در موقع بخشیدن مال هیچ گونه قید و شرطی مانند عدم واگذاری به غیر یا … ذکر نکند، زن می تواند آن را ببخشد.

باید توجه داشت که امکان دارد بخشش زن باعث ناراحتی,در گیری و.. شود؛ لذا بهتر است هرگونه تصرف در مال هدیه داده شده با نظر و موافقت شوهر صورت پذیرد.