PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادی جدید

bavaran
2013_08_05, 12:03 PM
سلام و عرض احترام
بخشی با عنوان ارسال پیشنهادات جدید نبود. برای همین به خودم این اجازه را دادم تا این تایپیک را ایجاد کنم. البته بنده عضو جدید سایت هستم ولی خودم را جزء اعضای شهر نورانی قرآن دانستم و خواستم نظرم را اعلام کنم.
در انتهای هر پستی گزینه ای با عنوان "صلوات" است. اگر این گزینه به عنوان "تشکر" یا " سپاس " تغییر داده شود بهتر نیست؟
وقتی صلوات را کلیک می کنیم مجبوریم ذکر صلوات را هم بگیم و این به نظر خوشایند نمی آید. ذکر صلوات امری اختیاری است و هر کس هر موقع بخواهد میتواند تکرار کند ولی اینجا کمی غیر منطقی می آید نباید شرایطی پیش بیاید که نوعی دلزدگی از چیزی پیش بیاید.

دلیل حرفهایم:
1- هر پست مفیدی که مدیران و زحمتکشان سایت ایجاد میکنند لازم است که تشکری کرده باشیم تا کاربر مورد نظر با دیدن تشکرهای بقیه تشویق و انگیزه برای ادامه داشته باشد وقتی گزینه " تشکر" باشد این منظور بهتر آشکار میشود. در حالی که بارها پیش آمده که به خاطر گزینه " صلوات" نتوانستم از پست کاربری یا مدیری تشکر کنم. زیرا ترجیح دادم صلوات را کلیک نکنم زیرا هر زمان نمیشود که ذکر صلوات را بر زبان جاری کرد
2- کاربران با عقایدهای متفاوتی ممکن است در سایت عضو شوند برای احترام به عقاید همه گزینه تشکر بهتر از گزینه صلوات به نظر می آید.
3- هر چه که نوشتم نظرات شخصیم است

تشکر میکنم که مطالبم را تا آخر مطالعه کردید

عطیه سادات
2013_08_05, 12:59 PM
سلام و عرض احترام
بخشی با عنوان ارسال پیشنهادات جدید نبود. برای همین به خودم این اجازه را دادم تا این تایپیک را ایجاد کنم. البته بنده عضو جدید سایت هستم ولی خودم را جزء اعضای شهر نورانی قرآن دانستم و خواستم نظرم را اعلام کنم.
در انتهای هر پستی گزینه ای با عنوان "صلوات" است. اگر این گزینه به عنوان "تشکر" یا " سپاس " تغییر داده شود بهتر نیست؟
وقتی صلوات را کلیک می کنیم مجبوریم ذکر صلوات را هم بگیم و این به نظر خوشایند نمی آید. ذکر صلوات امری اختیاری است و هر کس هر موقع بخواهد میتواند تکرار کند ولی اینجا کمی غیر منطقی می آید نباید شرایطی پیش بیاید که نوعی دلزدگی از چیزی پیش بیاید.

دلیل حرفهایم:
1- هر پست مفیدی که مدیران و زحمتکشان سایت ایجاد میکنند لازم است که تشکری کرده باشیم تا کاربر مورد نظر با دیدن تشکرهای بقیه تشویق و انگیزه برای ادامه داشته باشد وقتی گزینه " تشکر" باشد این منظور بهتر آشکار میشود. در حالی که بارها پیش آمده که به خاطر گزینه " صلوات" نتوانستم از پست کاربری یا مدیری تشکر کنم. زیرا ترجیح دادم صلوات را کلیک نکنم زیرا هر زمان نمیشود که ذکر صلوات را بر زبان جاری کرد
2- کاربران با عقایدهای متفاوتی ممکن است در سایت عضو شوند برای احترام به عقاید همه گزینه تشکر بهتر از گزینه صلوات به نظر می آید.
3- هر چه که نوشتم نظرات شخصیم است

تشکر میکنم که مطالبم را تا آخر مطالعه کردید

سلام واحترام فراوان دوست عزیز وبسیار محترم .....

ان الله وملائكته يصلون على النبى ، يا ايها الذين امنوا صلوا عليه وسلموا تسليما؛

((خدا و فرشتگانش بر پيامبر درود مى فرستد، اى كسانى كه ايمان آورده اند، بر او درود فرستيد و سلام گوييد و كاملا تسليم فرمان او باشد

1-اولا بسیارخوش آمدید.
2-اعضای انجمن رو قابل دونستید که نظر تونو مکتوب فرمودید.
3-بازم بسیارممنون که از ادبیات زیبایی در نظرتون استفاده کردین.
4-صلوات هدیه بی ریای ما وشما به نبی مکرم اسلام واهل بیت پاکشان است وبا دیدن این واژه زیبا و شنیدن این کلمه زیباتر ما به یاد درود خالصانه براین خاندان عزیز میفتیم .
همونطور که شما عزیز از حقیر بهتر میدونید طبق روایات هر کس یک بار بر پیامبر عظیم الشان اسلام خداوند 10 بار بر او درود خواهند فرستاد .
درست است که پاداشیست بزرگ برای درود فرستندگان ...ولی اگر در نفرستادن آن غرض و خصومتی در کار نباشد وشخصی مانند شما عزیز ارادت به این خاندان پاک داشته باشد مطمئنا ثواب صلوات برایشان منظور خواهد شد .چنان که فرموده اند :الاعمال بالنیات..

امیدوارم شما ودوستان بنده را عفو بفرمایید وخداوند واهل البیت علیه السلام این چند جمله ناچیز رو که برگرفته از صفای قلبم بود رو به شایستگی بپذیرند.
دوست مهربان انجمنbavaranعزیز بازم منت برهمه دوستان گذاشتید التماس دعا

عطیه سادات
2013_08_05, 01:01 PM
تقدیم به دوستان عزیزم "

صلوات يعنى پيامبر و آل او.
صلوات بهترين هديه از طرف خداوند براى انسان است .
صلوات تحفه اى از بهشت است .
صلوات روح را جلا مى دهد.
صلوات عطرى است كه دهان انسان را خوشبو مى كند.
صلوات نورى در بهشت است .
صلوات نور پل صراط است .
صلوات شفيع انسان است .
صلوات ذكر الهى است .
صلوات موجب كمال نماز مى شود.
صلوات موجب كمال دعا و استجابت آن مى شود.
صلوات موجب تقرّب انسان است .
صلوات سپرى در مقابل آتش جهنم است .
صلوات انيس انسان در عالم برزخ و قيامت است .
صلوات جواز عبور انسان به بهشت است .
صلوات انسان را در سه عالم بيمه مى كند.
صلوات از جانب خداوند رحمت است و از سوى فرشتگان پاك كردن گناهان و از طرف مردم دعا است .
صلوات برترين عمل در روز قيامت است .
صلوات سنگين ترين چيزى است كه در قيامت بر ميزان عرضه مى شود.
صلوات محبوب ترين عمل است .
صلوات آتش جهنم را خاموش مى كند.
صلوات زينت نماز است .
صلوات گناهان را از بين مى برد.
صلوات فقر و نفاق را از بين مى برد.
صلوات بهترين داروى معنوى است .
چه خوب است كه انسان دائم الصلوات باشد؛ چرا كه پيامبر نيز دائم الصوات است .
چه خوب است هميشه زبان انسان مشغول ذكر صلوات باشد.
چه خوب است كه فضاى جامعه و محيط كار خود را معطر به صلوات كنيم .

فاطمه
2013_08_05, 04:44 PM
صلوات يعنى پيامبر و آل او.

صلوات از جانب خداوند رحمت است و از سوى فرشتگان پاك كردن گناهان و از طرف مردم دعا است .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

bavaran
2013_09_01, 04:39 PM
سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت
در صورت امکان بخشی با عنوان "بر چسب گذاری" در سایت ایجاد کنید و به توضیح آن بپردازید تا اهمیت زیاد امر بر چسب گذاری برای کاربران از جمله برای بزرگوارانی که اقدام به ایجاد موضوع جدید میکنند معلوم شود. چند روزی است که به موضوعات جدید ایجاد شده در سایت توجه دارم که اکثریت آنها بدون برچسب هستند. بر چسب گذاری در اشاعه مطالب سایت در جستجوگرها نقش خوبی دارد
با تشکر