PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيت الكرسى

فاطمه
2019_11_05, 09:04 AM
بسم الله الرحمن الرحيم

عبدالله بن عوف گفته است: شبی خواب دیدم كه قیامت شده است و من را آوردند و حساب من را به آسانی بررسی كردند. آنگاه مرا به بهشت بردند و كاخ‌های زیادی به من نشان دادند. به من گفتند: درهای این كاخ را بشمار؛ من هم شمردم 50 درب داشت.

بعد گفتند: خانه‌هایش را بشمار. دیدم 175 خانه بود. به من گفتند این خانه‌ها مال توست. آن قدر خوشحال شدم كه از خواب پریدم و خدا را شكر گفتم.
صبح كه شد نزد ابن سیرین رفتم و خواب را برایش تعریف كردم.

او گفت: معلوم است كه تو آیه الكرسی زیاد می‌خوانی. گفتم: بله؛ همین طور است. ولی تو از كجا فهمیدی. گفت برای اینكه این آیه 50 كلمه و 175 حرف دارد. من از زیركی حافظه او تعجب كردم. آنگاه به من گفت: هر كه آیه الكرسی را بسیار بخواند سختی‌های مرگ بر او آسان می‌شود.

1. آیه الكرسی نوری از آسمان است.

2. آیه الكرسی آیتی از گنج عرش است.

3. آیه الكرسی باعث ایمنی در سفر است.

4. آیه الكرسی اعلاترین نقطه قرآن است.

5. ذكر رسول مكرم اسلام در بستر؛ خواندن آیه الكرسی بود.

6. با خواندن آیه الكرسی انسان دچار هیچ‌گونه آفتی نخواهد داشت.

7. برای رفع فقر آیه الكرسی مؤثر است و كمك الهی از غیب می‌رسد.

8. همه چیز در آیه الكرسی است یعنی كرسی گنجایش آسمان‌ها و زمین را دارد.

9. در تنهایی آیه الكرسی بخوانی باعث رفع ترس می‌شود و از سوی خدا كمك می‌رسد.

10. آیه الكرسی رادر نمازها؛ روزها؛ شبهای ایام هفته؛ سفرها و در نماز شب و دفن میت بخوانید.

11. هنگام خواب نیز آیه الكرسی بخوانید زیرا باعث می‌شود خداوند فرشته‌ای نگهبان و محافظت بگمارد تا صبح سلامت بمانی.

12. هر گاه از درد چشم شكایت داشتی آیه الكرسی بخوانید و آن درد را اظهار نكنید آن درد برطرف می‌شود و از آن عافیت می‌طلبید.

13. پیامبر اسلام (ص): در خانه‌ای كه آیه الكرسی خوانده شود ابلیس از آن خانه دور می‌شود و سحر و جادو در آن خانه وارد نمی‌شود.

14. آیه الكرسی پایه و عرش الهی است و هدف از خواندن آن این است كه مردم در عبادت جز خداوند كسی را نپرستند و به ذلت فرو نروند و روح یكتاپرستی ایجاد كنند و از بندگی ناروا آزاد شوند و آیه الكرسی عقلها را بیدار و اله حقیقی را معرفی و خدای دانا و توانا را به مردم می‌شناساند.

15. وقت غروب 41 بار آیه الكرسی را بخوانی حاجت‌روا می‌شوی 0 ( 41 بار تا علی العظیم بخوان یعنی یك آیه ) مجرب است و برای رفع هم و غم؛ شفای مریض؛ درمان درد؛ رحمت خداوند و زیاد شدن نور چشم آیه‌الكرسی را مدام بخوانید.

16. اگر مؤمن آیه الكرسی را بخواند و ثوابش را برای اهل قبول قرار دهد خداوند ملكی را بر او مقرر می‌كند كه برایش تسبیح كند.

17. آیه الكرسی در مزرعه و مغازه پنهان كردن باعث بركت مزرعه و رونق گرفتن كسب است.

18. از پیامبر نقل نموده‌اند كه: این آیه عظیم‌تر از هر چیزی است كه حق تعالی آفریده است.

19. چند چیز حافظه را زیاد می‌كند یكی از آن خواندن آیه الكرسی است.

20. هر شب آیه الكرسی را بخوانی تا صبح در امان خدا هستی.

21. هر صبح آیه الكرسی را بخوانی تا شب در امان خدا هستی.

22. آسان شدن مرگ بوسیله آیه الكرسی است.

23. آیه الكرسی عظیم‌ترین آیه در قرآن است.

24. برای حفظ مال و جان آیه الكرسی بخوان.

25. آیه الكرسی ویرانگر اساس شرك است.

26. آیه الكرسی سید سوره بقره است.

ﺍﻟﻠَّﻪُ ﻻَ ﺇِﻟَٰﻪَ ﺇِﻻَّ ﻫُﻮَ ﺍﻟْﺤَﻲُّ ﺍﻟْﻘَﻴُّﻮﻡُ ۚ......

beh123
2023_08_30, 12:30 PM
سبک زندگی (https://oghlon.ir/category/%d9%81%d8%b1%d9%87%d9%86%da%af%db%8c-%d9%88-%d9%87%d9%86%d8%b1%db%8c/)
بهترین وبلاگ سبک زندگی

beh123
2023_08_30, 12:31 PM
اخبار جذاب 2020 (https://choobrizan-pars.ir/?p=1347)

beh123
2023_08_30, 12:31 PM
نکات رژیم گیاه خواری (https://mehranplastic.ir/2023/06/06/%d8%b1%da%98%db%8c%d9%85-%da%af%db%8c%d8%a7%d9%87%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b1%d b%8c/)