PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصیتنامه ی شهید فتح الله هندیانی

امیر هانی
2016_01_07, 07:41 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم و شهدائکم
"من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا"

" می اندیشم که چه بنویسم و چگونه بنویسم وصیتم را تا بتوانم پیام را آنگونه که مشخصه پیامی باشد که تکان دهد و دگرگون سازد مرا.
نه آنقدر در کلیت و ذهنیت غرق شود که از عینیت جامعه بدور گردد و نه آنچنان در واقعیت ها ی جامعه غوطه خورد تا وابستگی های ذهنی به هدف را فراموش نماید.
تفکرِ ساعتی که پیامبر آن را هفتاد سال عبادت می دانست مرا به اینجا کشانید که چه شده است ما را؟ چه تغییری ما را حاصل شده است؟
ماهها عمر خود را در جبهه ها، در جنگ در عملیات های مختلف گذارنده ایم ولی آیا توانسته ایم بر نفس خود غالب شویم؟
آیا توفیق داشته ایم ار معاصی خدا دور شده و بر طاعت او بیفزاییم؟
خدا را و هدف را بر هوی و عقل را بر احساس برتری دهیم و بالاخره آیا خودمان را برای میهمانی خداوند تبارک و تعالی آماده کرده ایم؟
مبارک باشد بر کسانی که این احساس را درک کرده اند و افسوس و صد افسوس بر آنانی که نه تنها درک نکرده اند این تأثیر را، بلکه به فکر نیز فرو نرفته اند. مگر نمیدانیم که شهادت زندگی است و حیات است نه پایان و نه ممات.
پس چرا از مرگ هراسانیم؟
مگر نمیدانیم که مبارزه خشک و بدون گرایش به یک مکتب نه تنها استمرار ندارد بلکه بریدگی و خستگی همراه دارد و حتی مکاتب مادی و همه ی مکتب های غیر الهی از این قائده مستثنی نیستند چون می دانیم مبارزه فقط در مکتب الهی و آن هم مکتب اسلام و در تشیع اصیل علی معنی پیدا می کند و حیات می یابد. چون مبارزه خدا دارد و معاد، نتیجه دارد و امام زمان غائب، بهشت دارد .
پس چرا خودمان را به این گرایشات الهی سوق نمی دهیم و چرا دنبال شناخت آن بر نمی آییم؟

امیر هانی
2016_01_07, 07:42 PM
و امروز سلحشوران اسلام برای گرفتن حق خویش و ملت خویش ایثارگرانه از مرزها می گذرند و همچنان به پیش می روند، کمبودها را، تبلیغات و تلاش های مذبوحانه را و همه و همه موانع سر راهشان را با نثار خون جبران می نمایند، شهادت ها مشوق راهشان می باشد و در ادامه راه و تلاش بیشتر، تا هنگامی که دشمنان به عجز بیایند تا امت به حقیقت حقه خویش دست یابد، تا متجاوز محکوم و مجازات شود،
ولی آیا جهاد پایان می یابد؟ نه هرگز.
این جواب امتحان است که هنگامی قومی تغییر کند ارزشهایش و بخواهد مستقل باشد و چنگ زند بر ریسمان الهی با رهبری آگاه و علی گونه پیروز خواهد شد و تازه شهیدان منتظر جواب فریادشانند.
فریاد کربلا و بیت المقدس و جهاد ادامه خواهد یافت تا تحقق اسلام در جهان و رهایی ملت های محروم از سلطه حاکمان وابسته و کافر.
آنقدر خواهیم کشت از ائمه کفر تا دیگر هیچ فتنه ای نماند و آنقدر خون خواهیم داد تا نهال اسلام جاودانه بماند تا خداوند خواهش و فریاد یا الله و یا مهدی شهیدان را در آخرین لحظات که در خون گرم و سرخ خویش غوطه می خورند و دعاهای منتظران جامه عمل بپوشاند بر ظهور و فرج حضرت مهدی (عج).

و اینک وصیت بنده ی خدا فتح الله:

امیر هانی
و اینک وصیت بنده ی خدا فتح الله:

1- شهادت پایان راه است و آن هاییکه لایق آن هستند به سعادتی دست می یابند که نصیب هر کس نمی شود، چرا که شهادت حرکتی شتابدار است و بسوی معشوق، مستلزم خلوص است پاکی است و تقوی؛ و شهید عاشقی است روحانی که به معبودش می پیوندد و انتخاب این راه آگاهانه و بر حسب وظیفه الهی که بر گردن خویش احساس می کنم می باشد و ادامه آن نیز تا با پروازم به سوی خدا بازگشت کنم.

امیر هانی
2- فرزندان اسلام لشگریان امام زمان (عج) همه مشتاق شهادتند همه از جبهه ای به جبهه دیگر از کربلایی به کربلای دیگر آنقدر می روند تا تشنگی روح خود را با ملحق شدن به منبع فیوضات و غلطیدن در خون سرخ و گرم خویش سیراب سازند و یا با در آغوش گرفتن کربلا به سوی قدس مسلمانان روانه گردند.

3- در صورت قبول نماز و روزه های گذشته ام در درگاه خداوند 2 ماه روزه بر گردن من واجب است بخاطر وجود ماه رمضان در جبهه.

امیر هانی
2016_01_07, 07:43 PM
4- مادرم من از شما شرم دارم که خود را فرزندت خطاب کنم زیرا به خدا پناه می برم که هیچگونه حقی را که بر گردن من نسبت به شما بود ادا نکرده ام
از شما می خواهم بخاطر علاقه داشتن تان نسبت به فرزند که نمی خواهی ببینی او را در آتش و بخاطر خدا مرا حلال نمایی، فرزندان دیگرت منتظر تربیت و علاقه مادری هستند هیچگاه بخاطر فرزندی ناخلف آنها را فراموش ننمایی
هرگاه که به فکر فرزندت فرو رفتی و خواستی به گریه بنشینی برخیز وضو ساز و برای فرزندت نماز بخوان و طلب مغفرت نما از برای او تا با ذکر خدا و توجه به او فرزندت را فراموش و روح فرزندت را با ادامه راهش که همانا برپایی نماز است شاد گردانی.

5- در صورت برپایی مجلس ترحیم به نیت همه شهدا باشد و در آن مجلس به خاطر کربلای حسین که دین شهیدان و این کربلاهای ایران جلوه ای از کربلای حسین و شهدای کربلا می باشد. بخاطر من اگر خواستی مجلس تولد بگیرید چون من حیات دوباره پیدا کرده ام.

6- مادرم اگر جسد فرزندت را نیافتی ناراحت نباش که افتخار بزرگتری نصیب فرزندت شده است او نیز مانند هزاران شهید دیگر گمنام بوده .
و در صورت یافتن جسد هر کجا مادر رنج کشیده ام مایل بود آن را خاک کنید به هر حال روحم همیشه به فکر شما خواهد بود.

امیر هانی
2016_01_07, 07:44 PM
9- از دوستانم، دوستانی که بداشتنشان افتخار می کنم می خواهم از بی تقوایی ها و برخوردهای خلاف اخلاق اسلامی من در گذرند و از خدا برایم طلب مغفرت نمایند و طلب همدیگر را حلال خواهیم کرد.

10- برادران و خواهران سیاسی و ایدئولوژیک!
شما نمونه ای خواهید بود در ارتش از آن چه که هست به آن چه که باید بشود و درگیر با سه قدرت و سه شیطان.
برخورد و رفتار اسلامی و تقوی را هیچگاه فراموش نکنید.
توجه کنید تا حقیقتی اثبات نشود در عمل تبلیغ نتوان نمود - با فعال کردن بخش ها و شعبه ها و تصفیه افراد کم تقوی و ناشایست به امر ولایت فقیه تحقق دهید.
پرونده های تحقیقاتی را دنبال نمایید.

11 - برادران افسر و درجه دارم!
بخاطر خدا کار کنید امیدوار باشید که این ملت و این انقلاب شما را در آغوش خواهند کشید در صورتی که صداقت و اخلاص شما را ببینند.

12- برادران سربازم!
جبهه ها و پادگانها مکان های مقدسی برای خود سازی و بازگشت است، این امکان را از دست ندهید و از آزادی که اسلام و انقلاب به همه شما داده است استفاده سوء نکنید.
پس از پایان این دوره فرصتی بدست نخواهد آمد.

امیر هانی
2016_01_07, 07:45 PM
13 - برادران و خواهران ایمانیم!
همیشه به یک چیز فکر کنید و به ذکر مشغول باشید خدا و رضایت او را .
در هر عملی و سخنی و شنیدنی و دیدنی و بالاخره هر ذهنیتی و عینیتی که در اندیشه تان و و جودتان احساس می کنید او را در نظر بگیرید
و تقوی الله را فراموش نکنید من اگر چه از تقوی کمتر نصیبی برده ام اما افراد با تقوی را دیده ام که چگونه محبوب خدایند و محبان او.

14- از مادر خوبم تقاضای بخشش و تربیت سراسر اخلاص و فداکاری فرزندانش، بخصوص فرزندانی که نیاز دارند به احساس و عشق مادری، از خواهرم ... کسب بینش کامل اسلامی و مطالعه و توفیق آن را، از خواهر کوچکم ... توجه بیشتر به درس سنگر مدرسه و مطالعه کتابهای عقیدتی و عربی و کمک به ... جان و ... جان
و برای برادرانم آرزوی خوشبختی و پشتکار.

15- برادرم ...! به کارت توجه کن به مادرو خانواده محبت کن. هیچ دوستی بهتر از دوست داشتن خدا و کسانی که خدا آن ها را دوست دارد نیست.

امیر هانی
2016_01_07, 07:46 PM
و این دعای بنده عاصی که:
خدایا گناهان ما را ببخش و ما را لایق کرامات خود بگردان و مرگی را که با تمام وجود طالبش هستیم عطا فرما.

خدایا شاهد باش که بر ضعف و زبونی خویش معترفم و اقرار دارم بر گناهان و اشتباهاتم و شدیدا محتاج عفو و بخشش تو هستم.

خدایا وفات مرا شهادتی قرار ده فی سبیل الله تا در جهاد با دشمنان تو و حاکمیت امرت و برقراری قسط و عدل باشد.

خدایا ! خدایا! این دعای همه ی دردمندان است، این ندای همه ی رزم آوران است، این آخرین کلمات شهیدان است که تو را به جان مهدی(ع) تو را به حق مهدی(ع) تا انقلاب مهدی(ع) خمینی را نگه دار از عمر ما بکاه و به عمر او بیفزا.

یا ایتها النفس المطمئنة ارجعی الی ربک راضیة مرضیة فادخلی فی عبادی وادخلی جنتی

یا حسین فزت و رب الکعبة
التماس دعا برای طلب مغفرت
والسلام علی عباد الله الصالحین

فتح الله هندیانی
1361/4/26