PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجزیه و ترکیب کامل یک حزب قرآن

mehri
2014_12_29, 09:52 PM
با سلام و احترام در صورت امکان تجزیه و ترکیب کامل یک حزب از قرآن را می خواستم. با تشکر در صورت عدم امکان اطلاع دهید. با تشکر عضو جدید هستم ( مهری)

گل مريم
2014_12_30, 12:21 PM
سلام بر شما مهری عزیز به شهر نورانی قرآن خوش آمدید.

شما میتوانید با رجوع به بخش تجزیه و ترکیب و بخش دروس تکمیلی تجزیه و ترکیب یک حزب از قرآن رو داشته باشید

فعلا چند حزب از اول قرآن کار شده است. حزب مورد نظر خود را انتخاب کرده و در صورت نیاز بفرمایید تا در مورد ایه ی مورد نظر شما بیشتر کار شود.

www.shahrequran.ir/thread2611.html

www.shahrequran.ir/thread2572.html

گل مريم
2014_12_30, 12:21 PM
سلام بر شما مهری عزیز به شهر نورانی قرآن خوش آمدید.

شما میتوانید با رجوع به بخش تجزیه و ترکیب و بخش دروس تکمیلی تجزیه و ترکیب یک حزب از قرآن رو داشته باشید

فعلا چند حزب از اول قرآن کار شده است. حزب مورد نظر خود را انتخاب کرده و در صورت نیاز بفرمایید تا در مورد ایه ی مورد نظر شما بیشتر کار شود.

www.shahrequran.ir/thread2611.html

www.shahrequran.ir/thread2572.html

mehri
2015_01_02, 06:20 PM
سلام گل مریم عزیز خدا قوت -- ممنون از مطالب بسیار مفید و غنی ای که برام فرستادید خیلی استفاده کردم و تحقیقاتم را تکمیل کردم. ولی بزرگوار تجزیه و ترکیب یک حزب قرآن (هر حزبی که باشه) به صورت اسم و فعل و حرف و با ریز جزئیاتش لازم دارم خیلی ضروریه اگر براتون مقدوره برام بفرستید ---- اجرکم عند الله