PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : -درد دل ملکوت

ملکوت
2014_10_09, 08:58 AM
با سلام خدمت مدیر محترم سایت ،مدیران ،و کاربران گرامی
مدتی است همه ما در کنار هم در فضایی کاملا سالم مشغول فعالیت و جمع اوری و نشر احکام اسلامی هستیم
این انجمن که با تلاش مدیر محترم سایت و مدیران فنی بوجود امده تنها لطفی نسبت به ما داشته ک با روی باز ما را پذیرفته
و این قدر دانی ما در برابر این زحمات شبانه روزی جز حسن خلق و فعالیت پر رنگ تر در این فضا نخواهد بود

گاها دیده می شود گاهی برخی از کاربران ویا مدیران با تند خلقی پاسخ دیگران را میدهند
که البته این امر از منی که خودم رو محب اهلبیت می دونم و به شیعه امام زمان بودنم افتخار می کنم دوره..
همین امر تند پاسخ گرفتن از بعضی از عزیزان در این شهر باعث شد این تاپیک رو بزنم و درد دل کنم

ایام محرم نزدیکه و بوی کربلا از دور دستها به مشام میرسه
پس بیاین عهدی ببندیم
همدیگه رو ببخشیم
و اگردلی رو با کلامی شکستیم طلب بخشش کنیم
من به رسم ادب و احترام دست همه بزرگانی که در این انجمن درسی به من اموختند رو می بوسم و از همه عزیزان طلب حلالیت می کنم
ملکوت

سحر
2014_10_12, 03:45 PM
به نام خدا
سلام عزیز نبینم از کسی دلخور باشید. همه ی ما در این فضای صمیمی کنار هم جمع شدیم تا با هم فرهنگ غنی اسلام و قران رو نشر بدیم پس نباید از حرفهای هم ناراحت و دلگیر بشیم.
بیایید همو ببخشیم و حلال کنیم و با عشق و علاقه ای که به اهل بیت ع داریم در شهر نورانی قرآن فعالیت کنیم

عید سعید غدیر عید بزرگ شیعه بر همگی مبارک