PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زیارت عاشورا

سحر
2014_08_07, 08:53 AM
به نام خدا

وحشتناک ترين لحظه ى زندگى لحظه ايست که انسان را در سرازيرى قبر ميگذارند .شخصى نزدامام صادق علیه السلام رفت وگفت من از ان لحظه بسيارميترسم ,چه کنم؟؟؟
امام صادق علیه السلام فرمودند:زيارت عاشورا را زياد بخوان.
ان مرد گفت چگونه با خواندن زيارت عاشورا ازخوف ان لحظه در امان باشم؟؟؟
امام صادق فرمود : مگر در پايان زىارت عاشورا نمى خوانيد اللهم ارزقنى شفاعة الحسين يوم الورود؟؟
يعني خداياشفاعت حسين علیه السلام راهنگام ورود به قبر روزى من کن.

زيارت عاشورا بخوانيد تا امام حسين علیه السلام دران لحظه به فريادتان برسد.

يابقية الله،ادركني

یا علی ابن الحسین
2014_08_07, 09:17 AM
*- اَللّهُمَّ لَكَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشّاکِرينَ لَكَ عَلى مُصابِهِمْ اَلْحَمْدُ لِلَّهِ عَلى عَظيمِ رَزِيَّتى خدايا مخصوص تو است ستايش سپاسگزاران تو بر مصيبت زدگى آنها، ستايش خداى را بر بزرگى مصيبتم

*- اَللّهُمَّ الرْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَيْنِ يَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَكَ مَعَ الْحُسَيْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَيْنِ الَّذينَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَيْنِ عَلَيْهِ السَّلامُ خدايا روزيم گردان شفاعت حسين عليه السلام را در روز ورود (به صحراى قيامت ) و ثابت بدار گام راستيم را در نزد خودت با حسين عليه السلام و ياران حسين آنانكه بى دريغ دادند جان خود را در راه حسين عليه السلام.

به نظر من شفاعت اصلی مال روز قیامت هست و اگر هم شفعتی در رزخ باشه مایه دلگرمی انسان باشه.
اما امید باید داشته باشیم به شفاعت در برزخ