PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما دوست عزیز چیه؟

مشعشع
2014_07_21, 02:43 PM
سلام بهمه شما خوبان ماه رمضان امسال هم کم کم داره تموم میشه و تنها مامن امیدما شبهای پرنور قدر بود

راستش من امسال یک تصمیم گرفتم و اون هم اینکه غیر از ظهور امام عصر عج و سلامتی دیگه هیچی از خدا نخوام دوست دارم خودش که سرشار ازلطف عنایته سرنوشتم رو رقم بزنه.

نمیدونم شاید هم باید ازش یچیزایی می خواستم و هیچی نگفتم یعنی درواقع احساس کردم آرزوها و خواسته هام تکراریه...من از آرزوهای تکراری خسته ام و فقط یک تکراره که برام کسالت بار نیست و اونهم فقط دعا برای فرج مولا و آقای ماست که ان شاءالله بزودی محقق میشه
بنظر شما من امسال در شبهای قدر کار درستی انجام دادم؟!هرچند که دیگه گذشت و من به پشتوانه خدای مهربان دلشادم.

گل مريم
2014_07_22, 06:50 AM
راستش من امسال یک تصمیم گرفتم و اون هم اینکه غیر از ظهور امام عصر عج و سلامتی دیگه هیچی از خدا نخوام دوست دارم خودش که سرشار ازلطف عنایته سرنوشتم رو رقم بزنه.

نمیدونم شاید هم باید ازش یچیزایی می خواستم و هیچی نگفتم یعنی درواقع احساس کردم آرزوها و خواسته هام تکراریه...من از آرزوهای تکراری خسته ام و فقط یک تکراره که برام کسالت بار نیست و اونهم فقط دعا برای فرج مولا و آقای ماست که ان شاءالله بزودی محقق میشه
بنظر شما من امسال در شبهای قدر کار درستی انجام دادم؟!هرچند که دیگه گذشت و من به پشتوانه خدای مهربان دلشادم.

سلام دوست خوبم
قبول باشه
به نظرم شما بهترین کارو انجام دادید.
امیدوارم خدای مهربون برای شما بهترین سرنوشتها رو رقم زده و به تأیید و امضای حضرت مهدی علیه السلام هم رسیده باشه.

یعنی هیچی برامون دعا نکردید.
حتی یه دعای کوچولو...-3-2-

مشعشع
2014_07_22, 10:20 AM
سلام دعا برای دوستان جای خود داره که فراموش نشده.

مشعشع
2014_07_22, 10:46 PM
سلام دوستان گلم نمیخواد من رو راهنمایی کنید که کارم درست بوده یا نه؟!

من همچنان منتظر نظرات ارزشمند شما عزیزان هستم