PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یا حسین

عتیق
2014_07_03, 03:51 AM
به نام خدا
درجاده بصره_خرمشهر وقتی که شهید علی اکبر دهقان به شهادت رسید ایشون همین طورکه میدوید از پشت ازناحیه سر مورد اصابت قرار گرفت وسرش جداشد.در همان حال که تنش داشت میدوید سرش روی زمین می غلتید.سر این شهید حدود پنج دقیقه فریاد یاحسین یاحسین میداد.همه داشتند گریه میکردند.چند دقیقه بعدازتوی کوله پشتی اش وصیتنامه اش روبرداشتند نوشته بود:خدایا من شنیده ام که امام حسین ع بالب تشنه شهیدشده من هم دوست دارم این گونه شهید بشم.خدایاشنیده ام که سر امام حسین ع را از پشت بریده اند.من هم دوست دارم سرم ازپشت بریده بشه.خدایا شنیده ام سر امام حسین ع بالای نیزه قرآن خونده.من که مثل امام اسرار قرآن را نمی دونم که بتونم با اون انس بگیرم و بتونم بعد مرگم قرآن بخونم، ولی به امام حسین ع خیلی عشق دارم دوست دارم وقتی شهید میشم سر بریده ام به ذکر یاحسین یاحسین باشه
نقل از کتاب روایت مقدس،ص ۳۰۰

عتیق
2014_07_04, 10:30 PM
سفره ای ساده....غم و بدحالی
گریه ی عمه و بداحوالی
سر افطار همیشه میگفت
جای داداش حسینم خالی....

سحر
2014_07_05, 02:02 AM
السَــــلامُ عَلَیـــــکَ یـــــا ابـــاعَـــبْــــدِالــــ ـلّـــــــه
وَ عًلی اَلارواح الّتـــــی حَــــلَــــت بِـــفـــنـــــائــــک
عَــــلَـــیکَ مّنـــــی ســـــــّلامُ الـــــلّـــــه ابــــــــداً
مــــا بَــــقــــیــــتُ وَ بَــــقـــیَ اَلَــــیـــــلِ وَ الــــنــَـهــار
وَمــا جَـــــعَــــلَ الـــــلّـــــهَ آخِــــرَ اَلـعَـهـــدِ منی لـــزیـــارَتکُم
اَلســـــلامُ عَلی الـــــحُــسـَــــیـــن وَعَلی عـَلـی ابـن الـــــحُـــسـَــــیــــن وَعَلی اُولاد الـــحُـــسـَــــیــــن وعَلی اَصــــحاب الـــحُـــسـَــــیــــن...