PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با اجازه سوال دیگه ای هم دارم

یا علی ابن الحسین
2014_04_28, 06:19 PM
سوال دیگه ای هم دارم
اعتقاد من اینه که امام زمان زندست ؟ پس چرا باید من فدایی کسی بغیر از امام زمان باشم؟ مگه میشه در زمان زنده بودن امام زمان من فدایی کسی دیگه بغیر از امام زمان باشم؟مگه زمان زنده بودن امام زمان میشه اسلام یه رهبر جدا داشته باشه ؟ الان رهبر معصوم نیست و اشتباه هم میکنه کسی منکر هست که رهبر اشتباه نکنه ؟ چرا ؟
لطفا جواب مفصلی بدن و از همه میخوام راهنمایی کنند
این سوال رو برای دانستن میپرسم ؟
میدونم دوستان احادیثی میارن!

معمار
2014_04_28, 10:01 PM
سوال دیگه ای هم دارم
اعتقاد من اینه که امام زمان زندست ؟ پس چرا باید من فدایی کسی بغیر از امام زمان باشم؟ مگه میشه در زمان زنده بودن امام زمان من فدایی کسی دیگه بغیر از امام زمان باشم؟مگه زمان زنده بودن امام زمان میشه اسلام یه رهبر جدا داشته باشه ؟ الان رهبر معصوم نیست و اشتباه هم میکنه کسی منکر هست که رهبر اشتباه نکنه ؟ چرا ؟
لطفا جواب مفصلی بدن و از همه میخوام راهنمایی کنند
این سوال رو برای دانستن میپرسم ؟
میدونم دوستان احادیثی میارن!

ولایت فقیه به معناى حاکمیت مجتهد جامع‌الشرائط در عصر غیبت است و شعبه‌ اى است از ولایت ائمه اطهار (علیهم السلام) که همان ولایت رسول الله (صلى الله علیه وآله) مى‌‌باشد و همین که از دستورات حکومتى ولى امر مسلمین اطاعت کنید نشانگر التزام کامل به آن است

ولایت فقیه در اصل ادامه دهنده راه پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) است،چیزی هم نیست که اختراعی و من در آوردی باشه چون که در آیات و روایات مطرح شده است و از مهم‏ترین مسائل اسلامی است. ولایت فقه ادامه نظام امامت است و ولی فقیه به عنوان نماینده امام، رهبری امت را به عهده می‏ گیرد.

در زمان غيبت حضرت مهدى عليه السلام ما را به حال خود رها نكرده ‏اند، بلكه ما را به پيروى از فقها و اسلام شناسان عادل و با تقوا كه نوّاب عام آن حضرت هستند، سفارش كرده‏ اند.(بحارالانوار ج 2 ص 88)

امور اجتماع باید تحت نظر یك نفر اداره بشه و یه نفر باشه که حرف نهایی رو بزنه و گرنه اگه قرار باشه که هر كس بخواهد اعمال ولایت كنه و حكم صادر کنه، جامعه دچار هرج و مرج مى‏ شه

سجادی
2014_04_28, 10:17 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

اگر اهل مطالعه هستید ؛

کتابهای ابتدایی در این باب ،

مانند ولایت فقیه ویژه جوانان و کتاب توقیعات حضرت ولیعصر ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) را مطالعه بفرمایید .

در كشور عشق مقتدا خامنه ايست
فرماندهي كل قوا خامنه ايست

ديروز اگر عزيز مصر يوسف بود
امروز عزيز دل ما خامنه ايست

zekr...

عتیق
2014_05_01, 12:32 PM
ديروز اگر عزيز مصر يوسف بود
امروز عزيز دل ما خامنه ايست

امام زمان ببخشید که شما فراموش شده اید. تا اونجایی که یادمه عزیز ما در این زمان شما هستید و بس و ما در انتظار آمدن شما عزیز لحظه شماری میکنیم. همانطور که در زمان حضرت یعقوب علیه السلام عزیز، حضرت یوسف بودند .اللهم عجل لولیک الفرج

سجادی
2014_05_02, 03:45 PM
هوالبصیرٌ

امام زمان ببخشید که شما فراموش شده اید. تا اونجایی که یادمه عزیز ما در این زمان شما هستید و بس و ما در انتظار آمدن شما عزیز لحظه شماری میکنیم. همانطور که در زمان حضرت یعقوب علیه السلام عزیز، حضرت یوسف بودند .اللهم عجل لولیک الفرج

می گفت : یکی به هستی نگاه می کرد و شعر می سرود .

دیگری گفت : خدا را فراموش کرده ای و شعر درباره هستی می سرایی ؟

کاربر محترم عتیق ؛

عشق به حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) است که عشق به ولایت مطلقه فقیه داریم ...

قلبم از سنگینی تهمت شما «امام زمان ببخشید که شما فراموش شده اید»، تیر کشید...

zekr...