PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کار کنیم امام زمانم بر من از خودم بر خودم اولویت پیدا کنه - یا حسین شهید

یا علی ابن الحسین
2014_04_26, 11:58 AM
این اقایی که من میخوام اختیارمو دستش بدم گردنم رو دسستش بدم او بگه چه بکن او بگه الان بشین پاشو برو بیا بخواب بجنگ مبارزه کن بریم در به دری
تمام اختیارات من به او تفعیض بشه
1- باید منو از خودم بیشتر بشناسه به مصالح خودم از خودم اگاه تر باشه خوب هست میبینی گاهی ما رو میذارند توی منگنه اگه امام زمانت بگه از طبقه ی چهاردم خودتو بنداز پایین میندازی یا نه اگه امام زمانت بگه این زهر رو بخور میدونی زهرِ میخوری یا نه تو هم میگی میخورم میگه که قل نداری بگه نمیخورم میگن دمت گرم عاقلی در هر دو تو خراب میشی یا امامت ما این حرف سسوال غلته امام من هیچ وقت نمیگه زهر رو بخور اگر گفت اون زهر عسله من این رو ثابت میکنیم امروز امام زمان من وقتی میگه این کاغذ پاره ها رو بریز زمین نشین بگین بگو این که قرانه نه کغذ پارس هر چی که تو میگی نه این که اونجا میفهمم اطات کنم اونجا که نمیفهمم اطاعت نمیکنم این که دارم اطاعت از فهمم میکنم نه اطاعت از امامم هر چیکه تو بگی کاغذ پارس همه رو رو بریزیم زمین لگد میکنیم خوبنکردند صفین تحمیل شد به امیر المومنین بد هم همون ادما ریختند جلوی امیر المومنین گفتند این مرد کافر بباید بکشیمش قتلش واجبه والله کفرو هذه الرجل
بخدا قسم این مرد کافر شد 1-من گردنم رو دست کسی میدم از کسی ولایت میپذیرم به کسی چشم همیشه میگم 1 با این سه تا شاخصه من رو از خودم بیشتر به مصالحم اگاهه ، میشناسه 2من رو از خودم بیشتر دوست داره تو اولیش شیطون هم میادشیطون هم ما رو از خودمون بیشتر میشناسه اما تو دومی شیطون و دشمنا میرن بیرون 1- منو از خودم بیشتر بشناسه 2 -من رو از خودم بیشتر دوست داشته باشه چقدر خودت رو دوست داری ولی خهدابیشتر از این تو رو دوست داشته باشه دیگه چه نگرانی داری 3 که از هر دوی این ها مهمتره از هوا و هوس ازاده ما ینطق عن الهوی
تو دومی منو از خودمن بیشتر دوست داره پیغمبر خدا وقتی شنید امتش رو جهنم میبرند سه شبانه روز گریه کرد خدا میدونه امام زمان اگر هر شب تا صبح بر گناه های ما استغفار نکنه گریه نکنه خوب این زمین ما رو میبلعه اگه شبی امام زمان یاد ما نکنه بزرگوارا اگه تو نگاه مستقیم دعای حضرت نباشی اصلا بگم یه لقمه کوچیک شیطونی حرف مفت زدم اصلا لقمه نیستی ببرا شیطون تو این دنیای وا نفسی به دعای حضرته چون منو از خودم بیشتر دوست داره استاد ما میگفت اینو تو ذهنتون تا قیامت بمونه این حرف از من گفت محبت تمام مادران عالم رو محبت مادران تمام کره خاکی رو به تمام بچه هاشونو تو یه ظرف بریزی محبت امام زمان به یک شیعه تو یه ظرف بریزی سنگینتر میشه کی میفهمه که امام چجوری ما رو دوست داره سوم ما ینطق عن الهوی منو برا خودش نمیخواد حاج اقا حکومت دیکتاتوری کی گفته امیر المومنین نوک پیکان جهاد شمشیر میزنه بععد تمام جنگها بیشتر تیر و نیزه خورده اقا سید الشهدا تکیه نمیده که برید کشته شید منمیمونم تازه اگز این کارو کنیم دورش میگردیم کی به اندازه سید الشهدا لطمه دیده به قول اون شهید در وصیت نامش میگه من در دانشگاهی فرغ التهصیل شدم که استاد دانشگام حسین ابن علی خود شهید پدرش شهید مادرش شهید خود پدر شهید دایی شهید عموی شهید برادر شهید فرزند شهید یه نفر کنار سید الشهدا شما میبینین که شهید نشده باشه منو برا خودش نمیخواد خودش رو خرج من میکنه منو خرج خودش نمیکنه قشنگنگترین مثالی که میتونم بزنم مثال حره تا شب عاشورا شما تو سپاه مر سعد که نگاه کنی جنایتکار ترین ادم تو سپاه عمر سعد حره اقا کسی شک داره تا قبل از این که بیاد این ور اون ور که نگاه میکنه نمره این از همه نمره ها بدتره چون این از 27 جلوی اقا رو گرفت اقا فرمود بذار از این سرزمین برم برم پای این کوه هر کاری کرد حر نذاشت اخرم روز دوم اقا رو نگه داشت تا 30 هزار نفر اومدند حالا شب عاشورام پشیمون شده پشیمنیش به چه درد اقا میخوره یه وقتی پشیمون میشدی که بدرد من میخوردی نه اصلا من فکر خودم نیسستم تو هر وقت پشیمون شی میتونی برگردی درسته سحر عاشورا داری میای چه باشی چه نباشی حسین میره قتلگاه فوقش دو دقیقه قتل گاه حسین رو تاخیر بندازی دیگه بدرد اقا نمیخوری تو بدرد من نمیخوری من که بدرد تو میخورم علی اکبرم پاشو موت حر رو تحوویل بگیر عمو میشه یه لحظه ای یه اقایی داریم اینجوری که دورمون گشته قرار بوده ما دورش بگردیم او دور ما گشته قرار بوده من جای اون تیر بخورم او جا همهی ماها تیر خورده قرار بوده من سنگر او بشم او سنگر من شده اینجوری استدلال کنیم از امامتون
1 من رو از من بیشتر میشناسه من مطیع کسی هم به نام امیر المومنین1 منو از خودش بهتر میشناسه مصالح منو از خودم بهتر میدونه خوب بد منو از خودم بهتر تشخیص میده 2 منو از خودم بیشتر دوست داره 3 منو برا خودش نمیخواد خودش رو خرج من میکنه اما منو خرج خودش نمیکنه
ما ینطق عن الهوی از هوی خارجند این جوری شد محبت اروم اروم میره بالا
دور یه اقایی میگردیم که او بیشتر دور ما گشته

قسمتی از سخنان سید احمد دارستانی

دور یه اقایی میگردیم که او بیشتر دور ما گشته ای کاش من جزء اهل مدینه بودم ای کاش من