PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه یک ایمیل

یا علی ابن الحسین
2014_04_18, 11:40 AM
البته با گوگل ترجمه کردم ام اما درست ترجمه نکرد
اینو چند روز پیش ایمیلم دریافت کردم
متنش و میذارم احتمالا درخواست کمک باشه نمیدونم
ممنون میشم ترجمه بشه

Apr 16 at 5:25 PM

mrssafiahg@gmail.com

Mrs.Safia Hassan Ghazal

PRAY FOR PEACE IN SYRIA, I NEED YOUR SUPPORTMy Dear,

Assalamualaikum I pray my message meet you and your family in good health as you join me to Pray for the Peace and Instability of the Syrian people.

I am Mrs Safia Hassan Ghazal. My husband was killed in Syria due to the ongoing political war. I need your help to collect my family belongings(Items) and help me and my only Son to relocate us to a safe and comfortable country to live. I ran out of Syria due to the assassination of my late husband and the war in Syria to a hiding place in a refugee camp nearby.

I will tell you more when i hear from you. Thank you as you agree to help a widow and my innocent Son, contact me to tell you more details.

Thank.

Sincerely,

Mrs.Safia Hassan Ghazal.

گل مريم
2014_04_18, 12:08 PM
سلام بر شما

بله شما درست فرمودید
این درخواست کمک یکی از خانم های اهل سوریه می باشد که همسرشان در جنگ سوریه کشته شدند و با تنها پسرشان زندگی میکنند و احتیاج دارند به حمایت و پشتیبانی شما برای کمک به ایشان و کشورشان تا مردم اهل سوریه در صلح و آرامش زندگی کنند و نوشته اند اگر مایل به کمک هستید با ایشان تماس بگیرید تا جزئیات بیشتر را خدمتتان عرض نمایند.

یا علی ابن الحسین
2014_04_18, 01:04 PM
کارشون به کجا کشیده شده که از من کمک میخوان
ای وای

یا علی ابن الحسین
2014_04_18, 01:20 PM
یادم یه خبر افتاد

خبر دلخراشی که قبلا شنیده ببودم
کودکی رو به زنجیر کرده بودند و جلوی چشماش به خاطر شیعه بودن پدر و مادرش رو میکشن
من که سنم کمه و نمیدونم اما شما فرض کنین یه پدر و مادری جلوش بچه کچیکشون رو به زنجیر ببندن اون پدر مادر چقدر عذاب کشیدن که قراره چه بلایی سر بچشون بیاد
بعد از خودشون
این عاقبت کسیه که از حرومزاده تبعیت میکنه اخرش میشه مثل
http://images.persianblog.ir/409393_K0sQLhSs.jpg

سجادی
2014_04_18, 08:22 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

یک نکته ؛

دقت بفرمایید که عده ای به بهانه ی سوریه ی عزیزمان قصد کلاهبرداری نداشته باشند .

پس خوب تحقیق کنید .

موئد باشید .

matn16