PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ياد مظلوميت حسين(ع) زندگي را چه قدر ناگوار مي‌سازد

یا علی ابن الحسین
2014_03_26, 07:48 AM
داودبن‌كثير رقي گويد: نزد امام جعفر صادق عليه السلام بودم كه آب خواست، وقتي نوشيد، ديدم كه مي خواهد گريه كند و اشك در چشمانش حلقه زد.
سپس فرمود: اي داود، خدا، قاتل حسين را لعنت كند. ياد مظلوميت حسين(ع) زندگي را چه قدر ناگوار مي‌سازد! من هر گاه كه آب سردي می‌نوشم به ياد حسين(ع) مي‌افتم.
هر بنده خدايي كه آب نوشد و حسين(ع) را ياد كند و قاتل او را لعن نمايد، خدا برايش صد هزار نيكي نويسد و صد هزار بدي از او پاك كند، و او را صد هزار درجه فرابرد. و چنان باشد كه گویی صد هزار برده را آزاد كرده باشد.
و خدا او را در روز رستاخيز با روي سفيد و درخشان محشور سازد.

متن حدیث:

عن داود بن كثير الرقي، قال: كنت عند أبي عبدالله عليه السلام أذا استشقي الماء، فلما شربه رأيته و قد استعبر و أغر و رقت عيناه بدموعه، ثم قال: يا داود، لعن الله قاتل الحسين، فما أنغض ذكر الحسين للعيش! إني ما شربت ماء باردا إلا و ذكرت الحسين و ما من عبد شرب الماء فذكر الحسين و لعن قاتله إلا كتب الله له مائة ألف حسنه و محاعنه مائة ألف سيئة و رفع له مائة ألف درجة و كان كأنما أعتق مائة أعتق مائة ألف نسمة و حشره الله يوم القيامة أبلج الوجه.

«امالی صدوق، صفحه 205»

لا اله الا الله

یا علی ابن الحسین
2014_03_26, 07:51 AM
یا صاحب الزمان ظهور نکن که من از اهل کوفه و مدینه بدترم

گل مريم
2014_03_26, 03:24 PM
سلام مدیر محترم
از شما ممنونیم بابت مطالب زیبایی که در شهر نورانی قرآن می گذارید.

allah3allahomma25allah3

یا علی ابن الحسین
2014_03_27, 06:01 AM
سلام

http://www.shahrequran.ir/images/smilies/ya%20hosain%28wWw.Juyom.2ir.ir%29.GIF