PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه رسیدن به لا اله الا الله

یا علی ابن الحسین
2014_03_08, 07:23 AM
سلام و احترام همه بزرگواران
نمیدونم از کجا بنویسم یه استادی بود که میگفت راه رسیدن به لا اله الا الله تفکر به مرگ هست یعنی چجوری بگم دائم فکر مرگ باشیم یعنی از خدا بترسیم
برای این که فکر مرگ بیفتیم و از یادمون نره میگفت به قبرستونا برین و با احترام وارد بشیم تو قبرستون فضاش یه جوریه که ادم دلش میگیره اصلا یه جور دیگه بگم
فکر کنین روزی چقدر انسان از دنیا میرند تعدادشون زیاده بله حالا اینجوری فکر کنیم که نفر بدیش ممکنه من باشم حالا ممکنه بزرگوارانی که این مطلب رومیخونن بهشون بر بخوره این رو من برای خودم مینویسم تا یه تلنگری باشه برای خودم تا چشم خودم باز بشهو از همه عذر میخوام را رسیدن به لا اله الا الله دونستن بزرگی خداست دونستن اینکه بدونیم که هر کاری که میکنیم اون بلای سر ماست وبدونیم که تا اون نخواد برگی از درخت نمیفته شما میخواین یه لیوان ا بخورین درسته تا اون نخواد نمیتونین دست کنین اون لیوان رو بردارین ممکنه قبل از این که بخواین لیوان رو بردارین بمیرین یاد مرگ ادم رو چجوری بگم هیچ میکنه یاد مرگ ادم رو والله ، تالله خورد میکنه ادم رو در برابرخدا هیچ میکنه حالا راه هایی که دایم به فکر مرگ باشیم رفتن به قبرستون تنها کنار یه قبر باشیم و یه خورده فکر کنیم اگه به این میرسیدم خیلی خوب میشد
اگه این رو میفهمیدیم چجوری بگم نفست رو به نوعی کشتی
من این رو به شما بگم دایم توبه کنین حتی ببرای اععمال خوتون بگین خدایا من اعمال خوبم نیتش خوب نیست
خدایا توبه میکنم

عطیه سادات
2014_03_08, 12:44 PM
دنیا زندان مومن و مرگ حقیقتی انکار ناپذیر است .......
با مرگ انسان همانند یک زندانی که از حبس آزاد شده باشد از رهایی از زندان تن احساس پرواز دارد.
...parcham......parcham......parcham......parcham. .....parcham...

sajad
2017_03_11, 05:34 PM
با سلام ... از تمامی دوستان خواهشمند است که مطالب رو با فونت بزرگتری اضافه و یا ویرایش کنند ... با سپاس