PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موضوع جالب پايان نامه يک دانشجوي دختر آمريکايي

مهدی
2014_01_05, 10:02 PM
به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از شهر کربلاي معلي حاکي از آن است که يک دختر دانشجوي دکترا در ايالات متحده آمريکا، حرم مطهر أمير المؤمنين حضرت علي عليه السلام،‌ سيد و سالار شهيدان حضرت أبا عبدالله الحسين عليه و برادر بزرگوارشان حضرت أبو الفضل العباس عليه السلام را به عنوان موضوع پايان نامه دکتراي خود انتخاب کرده است.

گفته مي شود اين دختر تازه مسلمان شده که "روز اصلان" نام دارد، اخيرا براي انجام برخي بررسي هاي لازم ميداني، مطالعه و پژوهش هاي مورد نياز براي پايان نامه خود، به عراق سفر کرده و به زيارت شهرهاي نجف أشرف و کربلاي معلي رفته و اين اماکن مقدس را زيارت کرده است.

وي طي اظهاراتي در اين باره گفت:‌ بنده که به تازگي مسلمان شده ام،‌ موضوع پايان نامه خود را چنين انتخاب کردم تا بتوانم در آينده استاد دانشگاه رشته هاي اسلامي شوم و بتوانم دين مبين اسلام راستين را به دانشجويان آموزش دهم.

"روز اصلان" همچنين افزود‌: بنده از کودکي همواره پرسش هاي معنوي زيادي داشتم اما هيچ گاه پاسخ هايي براي آن نمي يافتم تا اينکه بزرگ شدم و مطالعه در اين باره را آغاز کردم و در نهايت به دين مبين اسلام و مذهب اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام گرويدم.

او در پايان گفت: بنده مطالعاتي نيز در زمينه زبان و ادبيات عرب داشته ام تا بتوانم بهتر قرآن کريم را بفهمم و درک کنم.