PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یادتون هست اولین مسابقه ای که برنده شدید؟ چی بود؟؟؟

سحر
2014_01_02, 07:39 PM
besm16سلام خوبان
عزیزانی که یادشونه اولین مسابقه ای که برنده شدند و همچنین جایزه ای که گرفتتند چی بود اینجا بنویسند.allahomma22

شهاب ثاقب
2014_01_02, 08:46 PM
سلام
چه موضوع جالبی
عرضم به حضورتون وقتی ما میرفتیم مدرسه کلا مقوله ای به نام مسابقه جایگاه بسیار کمرنگی داشت.
وقتی هم مسابقه ای برگزار میشد و کار به قرعه کشی می کشید، به هیچ عنوان اسم بنده در نمیومد!...

در کنار این توضیحات باید عرض کنم که اولین جایزه ام بر میگرده به دوره پیش دانشگاهی.

زمانی که برای مسابقه ای به نام «آب و زندگی» یه پوستری طراحی کردم و به همراه کار دهها همکلاسی دیگه ام به شرکت آب و فاضلاب استان قم فرستاده شد.

جایزه هم یک نیم سکه بود.

با اجازه جایزه دوم رو هم بگم:

جایزه دوم رو هم همون سال گرفتم. یعنی دوره پیش دانشگاهی. این یه مسابقه قرآنی 3 مرحله ای بود که در دو مرحله بالاترین نمره رو کسب کردم و در مرحله آخر که سرنوشت سازتر بود، خراب کردم و هیچم شدم. برای همون مراحل اول یه جلد کلام الله مجید هدیه گرفتم که یکی از زیباترین قرآنهایی هست که تا بحال دیدم و تا امروز برایم برکات و خاطرات زیادی داشته.

از خاک تا افلاک
2014_01_03, 01:12 AM
سلام

من اولین مسابقه ای رو که شرکت کردم و برنده شدم رو اصلا یادم نمیاد
احتمالا نبوده اصلا همچین چیزی:confused:

البته یک بار رو یادمه ، قدیم ندیما که نمدونم کجا بودیم ، یک کاغذ که تعدادی سوال داخلش بود به دستم رسید و منم پاسخ دادم
و بعد از مدت طولانی باهام تماس گرفتن که شما برنده یک ساعت دیواری شدین-3-7-
و باز هم بعد از مدت طولانی -1-18-ساعت دیواری به دستم رسید:o

و الان هم نمیدونم ساعت کجاست!!!!
.
.
.
الان که دقیق شدم در خاطره ، دیدم که کلا نه چیزی یادم میاد و نه میدونم جایزه ای که گرفتم کجاست:cool:

فاطمه
2014_01_03, 11:04 AM
سلام عزاداریهاتون قبول حق

یادمه بار اولی که جایزه گرفتم سوم ابتدایی بودم البته مسابقه رو یادم نمیاد ولی جایزه خوب یادمه که از دست معلم خیلی عزیز و نازنینم گرفتم. جا داره که در اینجا از معلم بسیار خوبم سرکار خانم آیت اللهی که مشوقم بودند در کارهای دینی و قرآنی (در زمان طاغوت) تشکر فراوان داشته باشم و هر کجا که هستند سلامت و تندرست باشند.
خب جایزه رو میگفتم . یک کتاب گلستان سعدی و دو کتاب علمی در مورد گاز و نفت بود که خیلی خیلی دوسشون داشتم و هنوزم در کتابخونه دارمشون.