PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصیت نامه سردار شهید حمید قبادی نیا

ملکوت
2013_09_07, 06:49 PM
وصیت‌نامه اول

بسم الله الرحمن الرحیم
شکر خدا را به جا، که راه انبیاء را با حجتى چون خمینى به ما نشان داد. حمد سپاس خدا را که ما را در انتخاب چنین راهى یارى و توان داد. خدایا تو را به حجتت، به خلیفه روى زمینت، خمینى کبیر قسمت می دهم از سر گناهان من حقیر، من عاجز بگذر و راضى مشو مرا که به یگانگیت اعتراف دارم و صادقانه و از روى عشق به تو سر سجده می گذارم از خود برانى.

خدایا امیدوارم که مرا به درگاهت بپذیرى و با شهداى صدر اسلام محشور بگردانى.
خدمت خانواده ارجمند سلام عرض می کنم انشاءالله که کشته شدن مرا با صبر و توکل به خداى کریم تحمل کنید و آنچنان کنید که شایسته یک خانواده مسلمان است آنچنان شکرگذارى که دشمن خوار اسلام در انقلاب خوارتر و دوستان ما شاد و مصمم تر براى ادامه انقلاب شوند. من به آرزوى خود رسیده‌ام آرزویى که از زمان به سپاه آمدن عملا در پى آن بودم.

پدر، مادر، مادربزرگ مهربانم از شما انتظار دارم که خواهر و برادرانم را به این راه تشویق کنید و هر کدامشان که راه خلاف اسلام و امام را پیش گرفتند اگر هدایت نشدند از خود برانید شما را وصیت میکنم به اطاعت از ولایت فقیه از خمینى کبیرمان واى اگر قدر این رهبر را ندانید، بترسید از آن روز.

سلام مرا به همه اقوام، دوستان و آشنایان برسانید و حلالى بطلبید و خودتان هم مرا حلال کنید. امیدوارم که با انتخاب این راه و کشته شدن در این راه جبران زحمات شما را کرده باشم.
اناالله مع الصابرین

حمید قبادى نیا ۲۹/۳/۶۰

ملکوت
2013_09_07, 06:50 PM
وصیت نامه دوم

بسم رب الشهدا و الصدیقین
به نام خدا و بیاد خونین کفنانمان
خدمت برادران پاسدارم سلام عرض می کنم امیدوارم همچنان مقاوم و استوار باشید که یقین دارم هستید نمى‌دانم چرا حرفى براى گفتن ندارم شاید دلیلش این باشد که شما الگوى همه چیز هستید.

ایمان،اخلاص، شهامت، شجاعت، صبر، استقامت، گذشت، ایثار، وفادارى و فداکارى.
به هر جهت به وجودتان افتخار میکنم و به خودم مى‌بالم که مدتى با شما بودم، برادران اطاعت از امام را فراموش نکنید که رمز پیروزیمان است.

درود به رهبر به حق محرومان امام خمینى
درود به روحانیت اصیل و مبارز
الیس الصبح بقریب
والسلام